Scroll Top
Dlaczego nasza firma?
M2 Zarządzanie Nieruchomościami

Dowiedz się więcej o naszej firmie

M2 Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. jest Spółką, której działalność w całości koncentruje się na profesjonalnym zarządzaniu i administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi w Legnicy oraz okolicy. Administrujemy budynkami o łącznej powierzchni użytkowej blisko 120 tysięcy metrów kwadratowych, dbając o ich bieżące utrzymanie, remonty, gospodarkę finansową oraz dostawę i rozliczenia mediów dla ponad 5 tysięcy mieszkańców. Swoje nieruchomości powierzyły nam duże wspólnoty – do 90 lokali, jak również małe – od 5 lokali.

Posiadamy licencję zawodową zarządcy nieruchomości nr 14378 i aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu zarządzania nieruchomościami.

W skład naszego zespołu wchodzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie dla których zarządzanie i administracja nieruchomościami to pasja. W związku z powyższym mamy pełną świadomość jak ważne jest zapewnienie Współwłaścicielom nieruchomości poczucia bezpieczeństwa oraz komfortu związanego ze sprawnym funkcjonowaniem wszystkich elementów budynku. Mając to na uwadze, posiadamy bazę wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie awarii i remontów takich jak między innymi: pogotowie techniczne w zakresie występowania awarii wod-kan, gaz, co, elektryka, podwykonawcy z zakresu remontów oraz zapewniających bieżącą konserwację budynku.

Do dyspozycji mieszkańców administrowanych przez nas wspólnot jest biuro obsługi, w którym, w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku między 800 a 1600) mieszkańcy uzyskają wszelką pomoc i informacje dotyczące spraw Wspólnoty, a także rozliczeń mieszkańców ze Wspólnotą.